Masky Krana

30. listopadu 2008 v 13:22 | Toa Kopaka |  >>Masky Krana<<


- Krana jsou žijící kreatury, které jsou umístěné uvnitř skořápek Bohroků.
- Bylo identifikováno 8 různých druhů Krana.
- Krana byly vytvořeny ze sil Bahraga a posíleny Protodermis.
- Krana jsou dodávány Bohroky Va k různým Bohrokům.
- Krana-Kal jsou způsobilé k řeči - přenášením myšlenek - s ostatními bytostmi jako jsou Matorané a Toa.

Krana a Krana-Kal se přisají jako pijavice, odpudivé masky, které řídí hejna Bohroků. Jsou různých tvarů a sil, tyto kreatury řídí Bohroky na jejich misích. Přenášením myšlenek mohou Krana komunikovat s dalšími Krana v roji.
Jestliže jsou Krana maximálně ohrožené a není úniku, vyhodí se z čelní desky Bohroků a přisají se na nepřítele, kterému tak způsobí naprosté selhání a bezmoc. Bez Krany zůstane Bohrok nehybný, dokud mu Bohrok Va nedodá novou Kranu.
Jestliže je Krana nečinná - změní barvu do neaktivní podoby.
AKTIVNÍ KRANANEAKTIVNÍ KRANAKRANA-KALPOPISKRANA XA : Krana velitele roje. Tyto Krana vedou Bohroky na jejich mise.

KRANA XA-KAL : Krana osvobození. Nejdůležitější z Krana-Kal, musí být přenesena do fyzického kontaktu s Bahragy.KRANA ZA : Krana vůdce skupiny. Tyto Krana mají schopnost komunikovat s ostatními Kranami z roje.

KRANA ZA-KAL : Krana dozorce. Tato Krana komunikuje telepaticky a má omezenou schopnost číst myšlenky a silné smyslové emoce.KRANA BO: Krana hlídky. Tyto Krana mohou vidět ve tmě, takže jsou nasazovány na noční hlídky a vedou Bohroky do nejtmavějších míst Mata Nui.

KRANA BO-KAL : Vizionářská Krana. Tyto krana mohou vidět ve tmě a skrz jakoukoliv hmotu, podlahy a zdi, ale pouze v podzemí Mata Nui.KRANA VU: Krana průzkumu. Tyto Krana mohou Bohrokové využít k letu na krátkou vzdálenost před hejnem a zjistit, jestli na cestě nehrozí nebezpečí.

KRANA VU-KAL : Krana transportu. Tato Krana může dopravit ohromnou rychlostí Bohrok-Kala nad povrchem, nebo vysoko ve vzduchu.KRANA JA : Krana průzkumníka. Tyto Krana mají smyslový radar, který zjistí vzdálené překážky v cestě celého hejna.

KRANA JA-KAL : Krana stopaře. Tato Krana může odhalit vzdálené překážky a zvyšuje Bohrok-Kalům všechny smysly.KRANA SU : Krana práce. Tyto Krana mají obrovskou energii a obývají nejsilnější Bohroky. Jsou vždy poblíž, když je potřebná hrubá síla.

KRANA SU-KAL : Krana demolice. Tato krana poskytuje děsivou sílu, výdrž a odolnost proti žáru a zimě.KRANA CA : Krana vůle. Silné obranné krytí. Tyto Krana jsou na špici, když jde celý roj do mise.

KRANA CA-KAL : Krana hledání. Tato Krana je spojena s Bahragem a může vycítit jejho přítomnost, ale jen v omezeném rozsahu.KRANA YO : Krana hrabání. Tyto Krana užívají Bohroci k tunelování skrz jakýkoli materiál na ostrově.

KRANA YO-KAL : Krana seismologická. Tato Krana vytuší pnutí pod zemí a zjistí podzemní pohyby.
Stříbrná Krana-Kal : Ve finálových momentech mise Bohrok-Kalů, se Krana-Kal přemění na stříbro a bude je ochraňovat od jakékoli fyzické újmy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama